PODPORTE DOBRÚ VEC

Ako môžete prispieť?


Vážení priatelia, priaznivci športu, podporte nás darovaním 2% dane! Zákon Vám umožňuje darovať 2 % zo svojich daní z príjmov nášmu občianskemu združeniu Tenisový klub - Tajch.

Tento dar Vás nič nestojí, pretože daň by ste inak odviedli štátu. Využite možnosť rozhodnúť o Vašich 2%!


Číslo účtu

SK7802000000001693728153

Názov banky

VÚB Banka

Naše údaje

Údaje potrebné na poukázanie 2 % našej organizácii :
Názov: Tenisový klub Tajch
IČO: 37890654


Ako postupovať?


IČO sa od roku 2020 vo Vyhlásení o poukázaní dane zarovnáva sprava.

NOVINKA! Využite možnosť dať nám o sebe vedieť, zaškrtnutím súhlasu so zaslaním Vašich údajov vo Vyhlásení/Daňovom priznaní.

  • postup pre zamestnancov (PREDVYPLNENÉ TLAČIVÁ NA STIAHNUTIE)

Ak ste ZAMESTNANCOM, za ktorého odvádza daň zamestnávateľ:

Do 15.2. požiadajte zamestnávateľa o vykonanie ročného zúčtovania zaplatených preddavkov na daň a vyplnenie tlačiva: Potvrdenie o zaplatení dane z príjmov. Následne vyplňte formulár PREDVYPLNENÉ - stiahnite cez tlačídlo (z Potvrdenia o zaplatení dane zistíte dátum zaplatenia dane a môžte si vypočítať 2%/3% z vašej zaplatenej dane). Obe tlačivá je potrebné doručiť osobne či poslať poštou na daňový úrad podľa miesta Vášho bydliska do 30.4.

  • postup pre fyzické osoby
  • postup pre právnické osoby

Ako využívame 2% z dane


Vaše 2 % pre nás znamenajú prejavenie dôvery a podporu v rozvíjaní našich športových aktivít, najmä na podporu mladých tenisových talentov, tenisového družstva mužov 2. trieda STZ, ktoré reprezentuje mesto Nová Baňa, na podporu tenisových turnajov rôznych vekových kategórií, tenisovej olympiády detí a mnoho ďalších aktivít.

Ďakujeme!


Ďakujeme za podporu

HLAVNÍ PARTNERI